3.GÖZ’den HAYATIMIZ (TV Programı)

“3.GÖZ’den HAYATIMIZ” İnsani ve Sosyal Gelişim Uzmanı, Dr. Hüseyin Emin SERT ile “Hayatımıza değer ve mana katacak bir Proğram; dinlenirken dinleyip, kendi dünyamıza lezzet verebileceğimiz, insanî ve ailevî gelişimin kodlarını bulacağınız, kurumsal gelişimin ip uçlarını yakalayacağımız, toplumsal ve küresel gelişime kapı aralayacağımız, İnsani ve Sosyal Gelişim içerikli, TV programıdır.

İnsanî ve Sosyal Gelişime katkıda bulunmak üzere; eğitim, değerler, gelişim, kalkınma, aile içi iletişim, verimlilik, ahlâk, din, proje ve projeksiyon konuları ilgili tarafların katılımıyla sohbet veya forum ortamında ele alınır.

Program teklifi, katkı, katılım ve iletişim için;
Web: www.eminsert.org,
E-Mail: heminsert@gmail.com

Program Formatı ve Yaklaşım Tarzı

Sohbet ve paylaşım tarzındaki program, farklı konuları ilgili taraflar ile ele alır. Arada insanî ve sosyal gelişim için farklı açılım ve yaklaşım tarzları gündeme getirilir.

“3.GÖZ’den HAYATIMIZ” Program Jeneriği İçin Tıklayınız

{flv}tv{/flv}
6.Program: “Şükrü Kacar İle ELAZIĞ’a BAKIŞ”

5.Program: Mermerden Organizeye ELAZIĞ EKONOMİSİ” 04 Mayıs 2008, Pazar Saat: 21:00’de  Av. İbrahim GÖK (MÜSİAD-Elazığ), Oğuzhan ARSLAN (Alacakaya Mermer) ve Yusuf K. KOÇAK’ın (Sezgin Su Motorları) katılımı ile Fırat TV’de canlı olarak yayınlanmıştır.

4. Program: “Üniversite Gençliğinin HAYATA BAKIŞI” 20 Nisan 2008 Pazar, Haber Sonrası, 21:00’de, Fırat TV Stüdyosu’ndan Canlı Yayın olarak gerçekleştirildi.
3. program: “Tarihten Turizme HARPUT Dosyası” 29 Mart 2008 tarihinde yayınlandı.
2. Program: “Anaokulundan Üniversiteye EĞİTİM DOSYASI” Öğrenci, Öğretmen, Veli, Okul ve Milli Eğitim Müdürünün katılımıyla ele alındı.
1. Program: “Sosyal Sağlık” Doç. Dr. Ramazan ERDEM

Bir cevap yazın