Fırat İlahiyat 11. Dönem Mezuniyet

Fırat Üniversitesi, İlahiyat Fakültesi, (2008-2009) 11. Dönem Mezuniyet Programı Harput Konağı’ndaki yemekle gerçekleştirildi. İlk mezunlarını 1999 döneminde veren İlahiyat Fakültesi, öğretim elemanları ve öğrenciler ile programlı olarak bir araya gelmektedir.
Mezun arkadaşlarımıza hayatta başarılar dileriz.
Hayat yeni başlıyor. Burada edindiğiniz bilgilerin sizleri dareyn saadetine eriştirmesini umarız. Sayfamız yorum, yazı, düşünce ve iletişimlerinize açıktır.
İnsanlığın huzur ve mutluluğu aradığı bir devirde, İslam’ın izzet ve şerefini en iyi şekilde temsil edeceğinizi düşünüyoruz.
Üniversitelerdeki eğitim sizlere bilgiye ve belli yerlere nasıl ulaşacağınız ile ilgili asgari imkanı hazırlar. Sadece anahtar verir. Bu anahtarı kullanmak sizin kabiliyet ve ilginiz ile alakalıdır.

Unutmayınız ki, din adamı kimliği sizin bir parçanız olacaktır. İmandan alınan enerjinin, sizi her platformda etkili yapabileceğini fark etmenizi istiyorum.

Hayatın sizler için önemli 4 yılında ve son bir yemekte bir araya geldiğiniz gibi, daha nice önemli, güzel günlerde bir araya gelebilmenizi dilerim.
5 ve 10 yıl sonra, Haziran ayının 2. haftası Cumartesi yine Harput Konağı’nda veya kararlaştıracağınız bir buluşmayı planlayabilirsiniz.
Yıllar çok çabuk geçer. Biz de 1989 yılında böyle bir gün kararlaştırmıştık. Aradan 20 yıl geçmiş…
Hayatın kendinizi gerçekleştirme arenası olup, ebedi sermayeye dönüştürülmesi gereğine uygun, huzurlu ve mutlu ömürler diliyoruz.

Bir cevap yazın